Najlepsze wczasy i wakacje w Krynicy tylko u nas

Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Damis

Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Damis

Paź 30, 2012

Damis to malowniczo położone Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji. Korzystając z leczniczego działania wód mineralnych oraz czystego górskiego powietrza stworzyliśmy ośrodek usytuowany w zacisznej okolicy blisko lasu i natury. Przy użyciu nowoczesnej aparatury pomagamy naszym klientom wrócić do zdrowia i formy. Nasz personel to doświadczone i kompetentne osoby, które w każdej chwili służą pomocą.
Na terenie naszego ośrodka Goście znajdą: kryty basen (45 minut w ciągu dnia wliczone w cenę pobytu), profesjonalnie wyposażoną siłownię (45 minut w ciągu dnia ), salę gimnastyczną, saunę, tenis stołowy, masaż, gabinet stomatologiczny i gabinet kosmetyczny, dużą bazę zabiegową. Jest także bilard, kawiarnia, duży bezpieczny parking (w cenie), bawialnia dla dzieci, internet.
Wykonujemy takie zabiegi jak kąpiel perełkowa, masaż podwodny i wirowy, bicz szkocki, fizjoterapia – światło i elektrolecznictwo. Tego typu zabiegi oferują również apartamenty na wynajem w Kołobrzegu.
Nasz obiekt posiada sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem audiowizualnym.
Na naszym obiekcie mogą Państwo zorganizować zarówno pobyty lecznicze, turnusy rehabilitacyjne, jak i konferencje oraz szkolenia.

I choć noclegi w Toskanii czy wczasy Austria oferująca w atrakcyjnych cenach wydają się atrakcyjniejszą propozycją, to warto wziąć pod uwagę fakt, iż cały pakiet naszych usług zapewni wyjątkowy relaks dla ciała i duszy.

Ośrodek dysponuje 200 miejscami noclegowymi. Są tu pokoje 1-osobowe (12 sztuk), 2-osobowe (35), 3-osobowe typu studio (7), 4-osobowe typu studio (21) oraz 5 apartamentów.
Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem, bezpłatnym stałym łączem internetowym.
Ceny kształtują się od 83,00 zł za pokój do 360,00. Wysokość zależy od wybranego pokoju oraz od okresu- najwyższe kwoty dotyczą pobytu w sezonie.