Najlepsze wczasy i wakacje w Krynicy tylko u nas

Czarny Potok Resort&Spa

Czarny Potok Resort&Spa

Paź 30, 2012

Czarny Potok Resort&Spa to malowniczo położony hotel, dzięki czemu nasi Goście mają możliwość podziwiania najwspanialszych krajobrazów górskich. Znajdujemy się zaledwie 5,5km od Krynicy.

Nasz hotel składa się z 10 budynków, które łącznie oferują 231 przestronnych pokoi, które zostały wyposażone w sposób gustowny i komfortowy. Czterdzieści dwa pokoje mają podwyższony standard. Oferujemy także dwa luksusowe, prezydenckie apartamenty.

I tak jak gorąca Hiszpania nieruchomości oferuje w bardzo wysokim standardzie, tak i proponowane przez nas pokoje gwarantują najwyższą jakość. I choć wakacje Słoneczny Brzeg proponuje turystom w niskich cenach (zwłaszcza przy ofertach typu Last Minute Bułgaria), to zakwaterowanie w naszym hotelu zapewni relaks, ciszę i wspaniałe widoki na góry w ciekawej cenie.

Aby nasi Goście czuli się komfortowo, wszystkie budynki znajdujące się na terenie obiektu łączy system szklanych korytarzy. Budynki, wykonane z kamienia i drewna idealnie wpasowują się w naturalną przestrzeń Czarnego Potoku.

Urzekająca lokalizacja górskiego kurortu, kameralna atmosfera, ekskluzywna oferta i legendarne już standardy obsługi sprawiają, że Czarny Potok Resort & Spa to miejsce wyznaczające nową jakość pośród obiektów tego typu. Wybudowane na obszarze o powierzchni 35 000 m2 hotel, spa i nowoczesne centrum konferencyjne zostały perfekcyjnie wkomponowane w malowniczy pejzaż podnóża Jaworzyny Krynickiej, tworząc jedyną w swoim rodzaju luksusową enklawę spokoju.

Osoby odpoczywające w naszym ośrodku mają możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Do Państwa dyspozycji jest basen kryty, jacuzzi, masaże, ogród, siłownia, spa, sauna. Na terenie obiektu znajduje się drink bar, kawiarnia, restauracja, sala konferencyjna, plac zabaw dla dzieci, przechowalnia nart, parking. W hotelu jest całodobowa ochrona, która czuwa nad bezpieczeństwem naszych Gości.