Najlepsze wczasy i wakacje w Krynicy tylko u nas

Hotel Geovita

Hotel Geovita

Paź 30, 2012

Hotel Geovita w Krynicy-Zdroju to komfortowe Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, stanowi wymarzone wręcz miejsce na wypoczynek i relaks. W eleganckich i luksusowych wnętrzach SPA & Wellness można odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię. Zapraszamy również do skorzystania z bogatego programu zabiegów odnowy biologicznej. Warto także poddać się masażom: relaksującym- rozluźniającym ciało oraz leczniczo-pielęgnacyjnym, które pozwolą na szybki powrót do formy.

I tak jak noclegi w Jastrzębiej Górze czy domki na wynajem na Mazurach pozwalają na wypoczynek w otoczeniu przepięknej, polskiej przyrody, tak i nasze pokoje zapewnią wypoczynek w bezpośrednim sąsiedztwie natury. I choć tanie wczasy w Portugalii zapewniają czas spędzony we wspaniałym klimacie, to górski mikroklimat Krynicy pozwala na prawdziwy relaks i komfort dla ciała oraz duszy.

W naszym hotelu dysponujemy pokojami 1-, 2-, 3-osobowymi oraz apartamentami (w sumie 128 miejsc). Pokoje wyposażone są w łazienki, TV sat, radiem, telefonem, lodówką, leżakami, pokoje do III piętra z balkonami. Nasza sala restauracyjna przygotowana jest dla 90 osób. Na Gości czekają również: kawiarnia, sala kominkowa, sala bilardowa, pokój zabaw dla dzieci, 3 sale konferencyjne (80, 40 i 15 miejsc). Dostępny jest także internet bezprzewodowy.

W nowoczesnym Instytucie SPA & Wellness znajduje się salon kosmetyczny, wykonywane są zabiegi na twarz i ciało, dostępny jest gabinet masażu: masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi, masaż ajurwedyjski, masaż „Soffo di Polinesia”, masaż „Luce del Marocco”, masaże relaksacyjne, lecznicze i pielęgnacyjne, istnieje możliwość skorzystania z zabiegów w kapsule NeoQui, wykonywany jest manicure, pedicure. Udostępniamy również salę relaksu i salon fryzjerski.

Ceny w naszym ośrodku kształtują się od 140,00 zł za pokój do 490,00 za apartament. Zależą one od rodzaju pokoju, a także od wybranej formy wyżywienia.