Najlepsze wczasy i wakacje w Krynicy tylko u nas

Pensjonat Czerwony Dwór

Pensjonat Czerwony Dwór

Paź 30, 2012

Pensjonat „Czerwony Dwór”, niegdysiejszy „Prezydent Wilson”, to obiekt położony w najstarszej części uzdrowiska nad Hotelem „PATRIA” – niegdyś własnością J.Kiepury. Sąsiadujący o Park Krajobrazowy, zorientowany fasadą na południe, oferuje wspaniałe widoki z tarasu i balkonów na panoramę Krynicy i Górę Parkową. Stosunkowo wysokie położenie zapewnia świeże powietrze, a lokalizacja przy zacisznej ulicy gwarantuje ciszę i spokój. W pobliżu znajdują się dwa wyciągi narciarskie (dogodne połączenia z Jaworzyną Krynicka), także letni i zimowy tor saneczkowy (Góra Parkowa), odrestaurowany przedwojenny kompleks sportowy (basen letni, korty tenisowe, boisko do siatkówki), liczne trasy spacerowe. Sam budynek to przykład typowej architektury uzdrowiskowej pochodzącej z przełomu XIX/XX wieku. Pomieszczenia w naszym pensjonacie są wysokie, zapewniają dużo światła.

I choć pokoje nasze nie oferują możliwości zwiedzenia tylu kulturowych atrakcji jak apartamenty na wynajem w Rzymie czy noclegi Włochy proponujące w swych najsłynniejszych miastach, to zakwaterowanie w naszym pensjonacie pozwoli na relaks i wyciszenie. Nawet komfortowe kwatery w Świnoujściu nie będą atrakcyjniejsze od możliwości wypoczynku w przepięknej, górskiej scenerii.

Na początku lat 90-tych nasz pensjonat przeszedł generalny remont. W 2005 roku zostały wyremontowane łazienki, sala konferencyjna, bawialnia. Został także zmieniony wystrój wnętrz. Po kolejnym remoncie, który miał miejsce na przełomie 2009/2010 – w przyziemiu przygotowaliśmy dla naszych Gości centrum rekreacyjne (SPA, sauny, sala cardio, siłownia) jak również zagospodarowaliśmy przylegający teren parkowo-leśny (2ha) – altana, palenisko, teren zabaw dla dzieci.

Dla naszych Gości dostępne są pokoje 2 i 3 osobowe oraz apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym. Akceptujemy zwierzęta. Oferujemy także całodzienne wyżywienie.

Ceny za nocleg od osoby kształtują się na poziomie od 45.00 do 75.00