Najlepsze wczasy i wakacje w Krynicy tylko u nas

Tor gokartowy w Tyliczu

Tor gokartowy w Tyliczu

Paź 30, 2012

Miłośnicy wyścigów, motoryzacji i dobrej zabawy koniecznie powinni odwiedzić tor gokartowy „Adrenalina”, który zlokalizowany jest w pobliskim Tyliczu. Tor czynny jest codziennie przez cały rok (za wyjątkiem długotrwałych opadów), zatem swych sił w prowadzeniu tego typu pojazdów można spróbować zarówno w warunkach zimowych, jak i letnich. W sezonie letnim tor zbudowany jest na płycie lodowiska, którego powierzchnia ma 1800m2. Szerokość pasa wynosi od 5m do 6m. Natomiast w sezonie zimowym tor budowany jest na boisku do piłki nożnej o powierzchni 6000m2 oraz o szerokości pasa wynoszącym 7m. Tor i bandy wtedy zbudowane są ze śniegu.
—–
REKLAMA

Na miłośników górskich wędrówek czekają komfortowe noclegi w Bieszczadach, które pozwolą na wypoczynek po zdobyciu kolejnych szczytów.

A jeśli zdecydowanie bardziej odpowiadają Ci wakacje na śródziemnomorskiej wyspie, u nas znajdzie w sam raz dla siebie kwatery pod hasłem Cypr noclegi!

Kwatery prywatne Czarnogóra to idealne rozwiązanie dla osób, które kochają zarówno morze, jak i góry.

—–
Uczestnicy mają do dyspozycji gokarty Rimo EVO4. Wyposażone są one w silniki Hondy gx200 6.5 km z automatyczną skrzynią biegów. Prędkość maksymalna, jaką osiągają tego typu maszyny to 73km/h, natomiast średnia prędkość na torze to około 45km/h. Tor posiada również małego gokarta, na którym uczyć mogą się dzieci już od 5 roku życia.

Generalnie, z toru mogą korzystać osoby w wieku od 8 lat, jednak uczestnicy poniżej 16 roku życia mogą korzystać z toru wyłącznie za zgodą swoich opiekunów. Uczestnicy otrzymują kask ochronny, a przed jazdą zostają przeszkoleni i poinformowani o zasadach panujących na torze.

Cena za przejażdżkę 10 minutową wynosi 20 zł (w sezonie zimowym 25 zł), a za 25 minutową- 40 zł (zimą 50zł).